Implantologia stomatologiczna

Nasz gabinet oferuje implanty zębów w Turku. Implant stomatologiczny to mały, tytanowy wszczep, który w kształcie jest podobny do śrubki i zastępuje korzeń zębowy. Jest podstawą, na której regeneruje się koronę utraconego zęba. W ten sposób implantologia stomatologiczna przywraca Pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

Wskazania do leczenia

Implanty zębowe mają zastosowanie u pacjentów z brakami zębowymi. Implanty zębów są najlepszym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy stracili zęby w wyniku zaawansowanej próchnicy, chorób przyzębia albo różnych urazów.

Skutki utraty zęba

Strata nawet jednego zęba może skutkować zmianami w całej jamie ustnej przez zmianę ustawienia zębów sąsiednich oraz w przeciwstawnym łuku zębowym. Co więcej, uzębienie w jamie ustnej, które pozostało, musi wziąć na siebie funkcje straconych zębów. Kość w miejscu usuniętego zęba zaczyna zanikać, co w przyszłości może utrudniać możliwości leczenia odbudowującego. W związku z tym, jeśli nastąpiła utrata nawet jednego zęba, trzeba bez zbędnej zwłoki podjąć leczenie, które odbuduje to braki. Będzie to przeciwdziałało dalszym niekorzystnym zmianom w jamie ustnej.

Metody leczenia

Stomatologiczne implanty zębów umożliwiają odbudowę nie tylko utraconego zęba, ale również wielu braków zębowych. Z sukcesami wykorzystujemy tą metodę również u Pacjentów, którzy w ogóle już nie mają zębów. U osób ze skomplikowanymi warunkami kostnymi zostaje przeprowadzony zabieg odbudowy tkanki kostnej. Po jego wykonaniu nasi Pacjenci mają możliwość rekonstrukcji utraconych zębów oraz osiągnięcia wyjątkowych efektów estetycznych.

Korzyści z założenia implantów

Naszym priorytetowym celem jest przywrócenie zdrowych zębów osobom, które przychodzą do naszego gabinetu w Turku. Dzięki leczeniu implantologicznemu przeciwdziałamy postępującym niekorzystnym następstwom utraty zębów oraz rekonstruujemy właściwe warunki zdrowia jamy ustnej. Jeżeli chcesz znowu cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem, to umów się u nas na wizytę! Z pewnością Ci pomożemy. Tak, jak wielu Pacjentom wcześniej.

Umów swoją wizytę

Jeśli wybrany termin będzie niedostępny, zaproponujemy najbliższy wolny termin.

  * Pole obowiązkowe

  Kontakt:

  Pryliński Stomatologia – Specjalistyczne Leczenie Stomatologiczne

  Folwarczna 1
  62-700 Turek

  Opinie
  opinia z Google

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Leczenie na bardzo wysokim poziomie. Dbałość o pacjenta w trakcie jak i po zabiegach. Dzięki doktorowi mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Polecam i bardzo dziękuję. Marcin · Wrzesień 2020

  opinia z Google

  Dentysta bardzo sumienny i dokładny. Dodatkowo wszystko dokladnie tłumaczy i ustala plan leczenia. Wszystko najwyzszej jakosci. Jestem bardzo zadowolony. Z usług korzystam juz od około 7 lAt, jeszcze w poprzednich miejscach pracy. Polecam w 100%. Tomasz · Sierpień 2018

  opinia z Google

  Wybitny profesjonalista wykonywujacy swoj zawód z wielką pasją.Oceniam to na podstawie wielu wizyt ,sposobu oceny sytuacji pod kątem medycznym i wprowadxonej odpowiedniej terapii . Napewno polecam ,dotyczy to również bardziej skąplikowanych przypadkow gdzie inni rozkładają ręce. Piotr · Grudzień 2020