Implantologia stomatologiczna

Nasz gabinet oferuje implanty zębów w Łodzi. Implant stomatologiczny to mały, tytanowy wszczep, który w kształcie jest podobny do śrubki i zastępuje korzeń zębowy. Jest podstawą, na której regeneruje się koronę utraconego zęba. W ten sposób implantologia stomatologiczna przywraca Pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

Wskazania do leczenia

Implanty zębowe mają zastosowanie u pacjentów z brakami zębowymi. Implanty zębów są najlepszym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy stracili zęby w wyniku zaawansowanej próchnicy, chorób przyzębia albo różnych urazów.

Skutki utraty zęba

Strata nawet jednego zęba może skutkować zmianami w całej jamie ustnej przez zmianę ustawienia zębów sąsiednich oraz w przeciwstawnym łuku zębowym. Co więcej, uzębienie w jamie ustnej, które pozostało, musi wziąć na siebie funkcje straconych zębów. Kość w miejscu usuniętego zęba zaczyna zanikać, co w przyszłości może utrudniać możliwości leczenia odbudowującego. W związku z tym, jeśli nastąpiła utrata nawet jednego zęba, trzeba bez zbędnej zwłoki podjąć leczenie, które odbuduje to braki. Będzie to przeciwdziałało dalszym niekorzystnym zmianom w jamie ustnej.

Metody leczenia

Stomatologiczne implanty zębów umożliwiają odbudowę nie tylko utraconego zęba, ale również wielu braków zębowych. Z sukcesami wykorzystujemy tą metodę również u Pacjentów, którzy w ogóle już nie mają zębów. U osób ze skomplikowanymi warunkami kostnymi zostaje przeprowadzony zabieg odbudowy tkanki kostnej. Po jego wykonaniu nasi Pacjenci mają możliwość rekonstrukcji utraconych zębów oraz osiągnięcia wyjątkowych efektów estetycznych.

Korzyści z założenia implantów

Naszym priorytetowym celem jest przywrócenie zdrowych zębów osobom, które przychodzą do naszego gabinetu w Łodzi. Dzięki leczeniu implantologicznemu przeciwdziałamy postępującym niekorzystnym następstwom utraty zębów oraz rekonstruujemy właściwe warunki zdrowia jamy ustnej. Jeżeli chcesz znowu cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem, to umów się u nas na wizytę! Z pewnością Ci pomożemy. Tak, jak wielu Pacjentom wcześniej.

Umów swoją wizytę

Jeśli wybrany termin będzie niedostępny, zaproponujemy najbliższy wolny termin.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA - SEBASTIAN PRYLIŃSKI, ul. Mikołaja Kopernika, nr 64B, lok. 26, 90-553 Łódź

*Pole obowiązkowe

Kontakt:

Pryliński Stomatologia - Specjalistyczne Leczenie Stomatologiczne

Więckowskiego 20, lokal 43
90-553 Łódź