Implantologia stomatologiczna

Nasz gabinet oferuje implanty zębów w Łodzi. Implant stomatologiczny to mały, tytanowy wszczep, który w kształcie jest podobny do śrubki i zastępuje korzeń zębowy. Jest podstawą, na której regeneruje się koronę utraconego zęba. W ten sposób implantologia stomatologiczna przywraca Pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

Wskazania do leczenia

Implanty zębowe mają zastosowanie u pacjentów z brakami zębowymi. Implanty zębów są najlepszym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy stracili zęby w wyniku zaawansowanej próchnicy, chorób przyzębia albo różnych urazów.

Skutki utraty zęba

Strata nawet jednego zęba może skutkować zmianami w całej jamie ustnej przez zmianę ustawienia zębów sąsiednich oraz w przeciwstawnym łuku zębowym. Co więcej, uzębienie w jamie ustnej, które pozostało, musi wziąć na siebie funkcje straconych zębów. Kość w miejscu usuniętego zęba zaczyna zanikać, co w przyszłości może utrudniać możliwości leczenia odbudowującego. W związku z tym, jeśli nastąpiła utrata nawet jednego zęba, trzeba bez zbędnej zwłoki podjąć leczenie, które odbuduje to braki. Będzie to przeciwdziałało dalszym niekorzystnym zmianom w jamie ustnej.

Metody leczenia

Stomatologiczne implanty zębów umożliwiają odbudowę nie tylko utraconego zęba, ale również wielu braków zębowych. Z sukcesami wykorzystujemy tą metodę również u Pacjentów, którzy w ogóle już nie mają zębów. U osób ze skomplikowanymi warunkami kostnymi zostaje przeprowadzony zabieg odbudowy tkanki kostnej. Po jego wykonaniu nasi Pacjenci mają możliwość rekonstrukcji utraconych zębów oraz osiągnięcia wyjątkowych efektów estetycznych.

Korzyści z założenia implantów

Naszym priorytetowym celem jest przywrócenie zdrowych zębów osobom, które przychodzą do naszego gabinetu w Łodzi. Dzięki leczeniu implantologicznemu przeciwdziałamy postępującym niekorzystnym następstwom utraty zębów oraz rekonstruujemy właściwe warunki zdrowia jamy ustnej. Jeżeli chcesz znowu cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem, to umów się u nas na wizytę! Z pewnością Ci pomożemy. Tak, jak wielu Pacjentom wcześniej.

Umów swoją wizytę

Jeśli wybrany termin będzie niedostępny, zaproponujemy najbliższy wolny termin.

*Pole obowiązkowe

Kontakt:

Pryliński Stomatologia - Specjalistyczne Leczenie Stomatologiczne

Więckowskiego 20, lokal 43
90-553 Łódź