Licówki zębowe porcelanowe

Licówki zębowe zapewnią Ci piękny uśmiech w błyskawicznym czasie. Zapomnij o bólu i niewygodzie. Nie brzmi wiarygodnie? Jednak w dzisiejszych czasach jest to możliwe. Osoby, które z wielu powodów, nie chcą chodzić do dentysty, nie wiedzą jak bardzo rozwinęła się stomatologia. Zapomnijmy o czasach, w których wizyta u stomatologa była straszną koniecznością. W naszym gabinecie stomatologicznym w Łodzi leczenie jest bólu jest podstawą. Natomiast osoby, dla których wizyta u dentysty wiąże się z wyjątkowym stresem, mogą użyć wielu udogodnień, jak na przykład leczenie zębów pod narkozą albo zabieg przy ukochanej muzyce. Te ogromne zmiany odnoszą się również do stomatologii estetycznej. Z związku z tym, czy istnieje możliwość uzyskania idealnego uśmiechu w błyskawicznym czasie, bez bólu i niewygody? Obecnie tak, bo na rynku są dostępne licówki kompozytowe albo porcelanowe.

Co to są licówki?

Mówiąc najprościej są to cieniutkie płatki. Nakleja się je na powierzchnię zęba. Dzięki temu maskuje się niedoskonałości. Licówki pozwalają na zakrycie wypełnień, przebarwień, wydłużenie, poszerzenie, a nawet zmianę kształtu naszych zębów. Ukrywają niedoskonałości zębów i nadają im wymarzony wygląd. Nie musisz przy tym podejmować długotrwałego leczenia.

Jak zakłada się licówki?

Bardzo często założenie licówki porcelanowej w naszej placówce w Łodzi wiąże się z uprzednim oszlifowaniem zęba. Jest to konieczne, ponieważ nawet najcieńsza licówka zwiększa objętość zęba, który bez szlifowania wystawałby i wyglądałby bardzo nienaturalnie.

Kto powinien założyć sobie licówki?

Założenie licówek umożliwia nadanie nowego kształtu zębom. Dzięki nim zęby mogą być rozjaśnione, wydłużone, poszerzone. Można również zlikwidować szpary między nimi. Dla wielu osób jest to bardzo duży kompleks, którego mogą się pozbyć bardzo szybko. Należy jednak pamiętać o tym, że nawet licówki porcelanowe nie zastąpią leczenia ortodontycznego. Gwarantujemy bardzo dobry efekt estetyczny. Zapraszamy do nas!

Umów swoją wizytę

Jeśli wybrany termin będzie niedostępny, zaproponujemy najbliższy wolny termin.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA - SEBASTIAN PRYLIŃSKI, ul. Mikołaja Kopernika, nr 64B, lok. 26, 90-553 Łódź

*Pole obowiązkowe

Kontakt:

Pryliński Stomatologia - Specjalistyczne Leczenie Stomatologiczne

Więckowskiego 20, lokal 43
90-553 Łódź