Protetyka stomatologiczna

Aby przywrócić piękny uśmiech niezbędny jest odpowiednio ustalony plan leczenia protetycznego. Dobry protetyk w Turku pozwoli Ci na zrealizowanie Twoich marzeń dotyczących nieskazitelnego uśmiech.

Gabinety stomatologiczne specjalizują się między innymi w kompleksowej protetyce stomatologicznej. Z usług gabinetu protetycznego i protetyka korzysta na co dzień coraz więcej pacjentów mieszkających w okolicy. Protetyka przeznaczona jest przede wszystkim dla osób które chcą rozwiązać swoje nawet najtrudniejsze problemy z uzębieniem. My prowadzimy różnego rodzaju zabiegi i konsultacje.

Metoda ustalana z pacjentem

Stosujemy obecnie bardzo wiele metod, których zastosowanie doprowadza do odbudowy albo odtworzenia straconych przez pacjenta zębów. Wybór końcowego rozwiązania jest zależny od indywidualnego stanu pacjenta.

Zakres usług

Obejmujemy następujące usługi: korony (porcelanowe standardowe, porcelanowe na bazie złota lub cyrkonu, pełnoceramiczne, wkłady koronowo-korzeniowe i korony protetyczne), mosty (porcelanowe standardowe,porcelanowe na złocie albo cyrkonie, adhezyjne licówki), protezy akrylowe (standardowe albo na miękkim podłożu), protezy szkieletowe (z klamrami albo na zatrzaskach), protezy mocowane na implantach.

Kilku specjalistów

Przy wykonywaniu usług protetycznych jest niezbędna wiedza kilka różnych lekarzy. Dokładny plan leczenia bardzo często jest poprzedzony konsultacjami z takimi specjalistami, jak: endodonta, chirurg szczękowy, periodontolog oraz ortodonta. Dzięki tej wiedzy możemy dobrać jak najlepszą metodę protetyczną. Dbamy o to, aby nasze konsultacje były jak najbardziej profesjonalne i w jak najkrótszych terminach.

Leczenie w Turku

Zapraszamy na leczenie protetyczne w Turku pod kierunkiem profesjonalnego protetyka. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować naszym pacjentom jest najlepsze rozwiązania w zakresie uzupełnień protetycznych. Oferujemy najlepszą jakość protetyki stomatologicznej w Turku. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z efektów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Umów swoją wizytę

Jeśli wybrany termin będzie niedostępny, zaproponujemy najbliższy wolny termin.

  * Pole obowiązkowe

  Kontakt:

  Pryliński Stomatologia – Specjalistyczne Leczenie Stomatologiczne

  Folwarczna 1
  62-700 Turek

  Opinie
  opinia z Google

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Leczenie na bardzo wysokim poziomie. Dbałość o pacjenta w trakcie jak i po zabiegach. Dzięki doktorowi mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Polecam i bardzo dziękuję. Marcin · Wrzesień 2020

  opinia z Google

  Dentysta bardzo sumienny i dokładny. Dodatkowo wszystko dokladnie tłumaczy i ustala plan leczenia. Wszystko najwyzszej jakosci. Jestem bardzo zadowolony. Z usług korzystam juz od około 7 lAt, jeszcze w poprzednich miejscach pracy. Polecam w 100%. Tomasz · Sierpień 2018

  opinia z Google

  Wybitny profesjonalista wykonywujacy swoj zawód z wielką pasją.Oceniam to na podstawie wielu wizyt ,sposobu oceny sytuacji pod kątem medycznym i wprowadxonej odpowiedniej terapii . Napewno polecam ,dotyczy to również bardziej skąplikowanych przypadkow gdzie inni rozkładają ręce. Piotr · Grudzień 2020