Protetyka stomatologiczna

Aby przywrócić piękny uśmiech niezbędny jest odpowiednio ustalony plan leczenia protetycznego. Dobry protetyk w Łodzi pozwoli Ci na zrealizowanie Twoich marzeń dotyczących nieskazitelnego uśmiech.

Gabinety stomatologiczne specjalizują się między innymi w kompleksowej protetyce stomatologicznej. Z usług gabinetu protetycznego i protetyka korzysta na co dzień coraz więcej pacjentów mieszkających w okolicy. Protetyka przeznaczona jest przede wszystkim dla osób które chcą rozwiązać swoje nawet najtrudniejsze problemy z uzębieniem. My prowadzimy różnego rodzaju zabiegi i konsultacje.

Metoda ustalana z pacjentem

Stosujemy obecnie bardzo wiele metod, których zastosowanie doprowadza do odbudowy albo odtworzenia straconych przez pacjenta zębów. Wybór końcowego rozwiązania jest zależny od indywidualnego stanu pacjenta.

Zakres usług

Obejmujemy następujące usługi: korony (porcelanowe standardowe, porcelanowe na bazie złota lub cyrkonu, pełnoceramiczne, wkłady koronowo-korzeniowe i korony protetyczne), mosty (porcelanowe standardowe,porcelanowe na złocie albo cyrkonie, adhezyjne licówki), protezy akrylowe (standardowe albo na miękkim podłożu), protezy szkieletowe (z klamrami albo na zatrzaskach), protezy mocowane na implantach.

Kilku specjalistów

Przy wykonywaniu usług protetycznych jest niezbędna wiedza kilka różnych lekarzy. Dokładny plan leczenia bardzo często jest poprzedzony konsultacjami z takimi specjalistami, jak: endodonta, chirurg szczękowy, periodontolog oraz ortodonta. Dzięki tej wiedzy możemy dobrać jak najlepszą metodę protetyczną. Dbamy o to, aby nasze konsultacje były jak najbardziej profesjonalne i w jak najkrótszych terminach.

Leczenie w Łodzi

Zapraszamy na leczenie protetyczne w Łodzi pod kierunkiem profesjonalnego protetyka. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować naszym pacjentom jest najlepsze rozwiązania w zakresie uzupełnień protetycznych. Oferujemy najlepszą jakość protetyki stomatologicznej w Łodzi. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z efektów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Umów swoją wizytę

Jeśli wybrany termin będzie niedostępny, zaproponujemy najbliższy wolny termin.

*Pole obowiązkowe

Kontakt:

Pryliński Stomatologia - Specjalistyczne Leczenie Stomatologiczne

Więckowskiego 20, lokal 43
90-553 Łódź